Lista ofert

Oferta na wyłączność

Dom na sprzedaż

Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała

4 pokoje 120 m2 7 250,00 zł/m2
Oferta na wyłączność
Nowa oferta

Lokal na wynajem

Rzeszów, ks. Józefa Jałowego

3 pokoje 100 m2 38,00 zł/m2
Nowa oferta
Oferta na wyłączność
Video

Dom na sprzedaż

Rzeszów, Wytrwałych

6 pokoi 230 m2 5 217,39 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność

Lokal na wynajem

Rzeszów, ks. Józefa Jałowego

2 pokoje 68 m2 32,35 zł/m2
Oferta na wyłączność

Lokal na wynajem

Rzeszów, Dworzysko

2 pokoje 80 m2 60,62 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

Rzeszów, Czudecka

3 pokoje 61 m2 11 737,70 zł/m2
Oferta na wyłączność

Mieszkanie na wynajem

Rzeszów, Borowa

3 pokoje 58 m2 60,34 zł/m2
Oferta na wyłączność

Mieszkanie na wynajem

Rzeszów, Architektów

1 pokoj 30 m2 66,67 zł/m2

Mieszkanie na wynajem

Rzeszów, Warszawska

2 pokoje 32 m2 78,12 zł/m2
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Lokal na sprzedaż

Rzeszów, ks. Józefa Jałowego

2 pokoje 68 m2 9 691,18 zł/m2
679 000 zł
Oferta na wyłączność

Lokal na wynajem

Rzeszów, Tadeusza Rejtana

3 pokoje 50 m2 30,00 zł/m2

Mieszkanie na wynajem

Rzeszów, Staszica

2 pokoje 48 m2 45,83 zł/m2

Dom na wynajem

Rzeszów, Budziwojska

5 pokoi 160 m2 31,25 zł/m2

Mieszkanie na wynajem

Rzeszów

3 pokoje 65 m2 53,85 zł/m2

Dom na sprzedaż

Trzebownisko, Jasionka

4 pokoje 116 m2 3 612,07 zł/m2

Lokal na wynajem

Rzeszów, Aleje Armii Krajowej

1 pokoj 65 m2 61,54 zł/m2

Mieszkanie na wynajem

Rzeszów, Hetmańska

3 pokoje 65 m2 53,85 zł/m2

Dom na wynajem

Rzeszów, Myśliwska

3 pokoje 90 m2 33,33 zł/m2
Oferta na wyłączność

Mieszkanie na wynajem

Rzeszów, Borowa

2 pokoje 33 m2 63,64 zł/m2
Oferta na wyłączność

Działka na sprzedaż

Lubenia, Straszydle

6 100 m2 51,64 zł/m2