Działka na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska

6800.00 m²
400,00 zł/m2
PARK-GS-257
Oblicz ratę kredytu

2 720 000 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty PARK-GS-257
Powierzchnia 6 800,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, inwestycyjna, wielorodzinna

Opis nieruchomości

Park nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 68 ar – Rzeszów, Budziwój ul. Budziwojska.

NUMERY DZIAŁEK:
      - 1669/7
      - 1668/4
      - 1667

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ul. Budziwojska.
Wszystkie media dostępne są poprzez działkę nr 1669/7.

DODATKOWYM ATUTEM NIERUCHOMOŚCI SĄ:

- wydane Warunki Zabudowy dla inwestycji obejmującej 14 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,
- procedowane pozwolenie na budowę dla 14 budynków jednorodzinnych dwulokalowych (3 etapowe)
- możliwość realizacji łącznie 28 lokali mieszkalnych, 
- planowany PUM ok. 1836 m²,
- inwestycja podzielona na 3 etapy realizacji,
- przewidywany termin uzyskania pozwolenia na budowę: lipiec /sierpień 2026 r.

Cena: 40 000 zł / ar – do negocjacji

W przypadku realizacji transakcji biuro pobiera wynagrodzenie.

Agent odpowiedzialny: Katarzyna Superson
Nr. Tel: +48 789 766 974
Adres e-mail : k.superson@park-rze.pl

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.